DAHED ÜYELERİ GÜÇLÜ BİRLİKTELİK MESAJI VERDİ

  Denizli Aile Hekimleri Derneği üyeleri arasında tanışma kaynaşma ve dostluğu pekiştirme amacıyla Vizyon Göz Hastanesinin misafirliğinde düzenlediği geceye üyelerinin yüksek katılımı ile tamamladı.
    Denizli ili aile hekimliğinde 11. yılını 26 aralık tarihinde tamamlayacaktır.Türkiye'nin en eski aile hekimleri derneklerinden olan,Ahef'in kurucu üyesi DAHED kuruluşundan bu yana ilinde aktif çalışan aile hekimleri arasında üyelik ile temsiliyetini sürekli arttırmayı başarmış ve bugüne kadar 300 aile hekiminin aktif çalıştığı ilde 280 üye sayısına ulaşarak %93 oranı ile aile hekimleri arasında yüksek temsiliyet oranına ulaşmıştır. Denizli ilinde aile hekimleri arasında her zaman dayanışma ve birlikte güç olmaya önem veren dernek yönetimi 2015 yılında ulaştığı %90 üzeri temsiliyeti her zaman daha yukarılara taşımak için çalışmaya,üretmeye devam etmekte ve etmeye devam edecektir.Üyelerimiz arasında oluşan karşılıklı saygı,sevgi ve muhabbeti daha üst seviyelere çıkarmak hedefiyle düzenlenen gecenin evsahipliğini üstlenen Vizyon Göz Hastanesi ile de ayrıca protokol imzalanarak ilimizde aile hekimleri ve birinci derece yakınlarına muaeyene ve yapılacak tedavi işlemlerinde özel indirimler uygulanması da imzaya bağlanmıştır.
    Dahed üyeleri 22-25 mart tarihinde gerçekleştireceği Ulusal Denizli Aile Hekimliği Kongresi öncesinde güçlü birliktelik örneği göstererek kongrenin ne kadar yüksek katılımlı olacağının da işaretini vermiştir.Dahed Yönetim Kurulu ve Kongre Düzenleme Kurulu  kongrede ağırlamak üzere geceye katılan iki üyesine çekilişle kongre davetiyesi hediye etmiştir.
  Dahed Yönetim Kurulu olarak gecemize renk katan,birlikte güç olduğumuz inancımızı güçlendiren,bunun için uzaktan yakından gelerek bir kez daha DAHED 'in daha da yükselmesine katkı sunan 140 'a yakın katılımcı arkadaşımıza sonsuz teşekkür ederiz. Bu gecemizde bizlere ev sahipliği yapan  VİZYON GÖZ Hastanesi sahipleri sayın Op. Dr. Hüseyin Karadavut ve sayın Op. Dr. İbrahim Demirlenk 'e ve hastanenin CEO'su sayın Bircan Öngör'e de ayrıca teşekkürlerimizi sunarız.


Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv     
863 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam73
Toplam Ziyaret293251
Hava Durumu
Anlık
Yarın
14° 7°
Saat