DENİZLİ'DE AİLE HEKİMLİĞİ KONGRESİ İKİNCİ KEZ YAPILDI
     Denizli Aile Hekimleri Derneği olarak 2. Ulusal Denizli Aile Hekimliği Kongremizi başarı ile tamamladık.Ülkemizin değişik köşelerinden gelen aile hekimleri ve ilimizden katılım sağlayan üyelerimiz bir araya gelerek bilimsel programları ilgi ile takip etmiş,sosyal programlarda dostlukları pekiştirmişlerdir.
     7 Mart günü açılış programı ile başlayan kongremizin açılışında il Sağlık Müdürümüz Sayın Uzm.Dr.Berna Öztürk,Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanımız Sayın Dr.Aytekin Polat, Aile Hekimleri Dernekleri Federasyonu Başkanımız Sayın Dr.Özlem Sezen ile Ahef yönetim Kurulu üyeleri ,Ahef 'e üye il dernek başkanları ile yönetim kurulu üyeleri katılmışlardır.7 Mart günü başlayan bilimsel oturumlar 10 mart günü sabah oturumları ile sona ermiştir.Kongremiz misafirlerine katılımlarından ve katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
     Kongremizin oluşmasına katkı sunan ve kongremize sponsor olan başta Özel Denizli Cerrahi Hastanesi olmak üzere,Pfizer ilaç,İbrahim Ethem Menerini İlaç,Angem ilaç,Özel Denizli Tekden Hastanesi,Sanofi ilaç,Glaxo Smith Clime ilaç,Abboot İlaç,Jansenn ilaç,Özel Efort Tıp Merkezi,İstek Vakfı Denizli Okulları,Jeep Yön Otomotiv,Işık Medikal e teşekkürlerimizi sunuyoruz.
      Kongremizin bilimsel oturumlarında değerli bilgilerini aktaran konuşmacı hocalarımıza da ayrıca teşekkür ediyoruz.
      Kongremizin başarılı bir şekilde tamamlanmasına katkı sunan düzenleme kurulumuza da emekleri için ayrıca teşekkür ediyoruz.Gelecek yıllarda daha güçlü,daha etkin,daha başarılı kongre,sempozyum gibi eğitim faaliyetlerinde buluşabilmeyi umut ediyoruz.


                                                                      DAHED YÖNETİM KURULU  
417 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam45
Toplam Ziyaret326008
Hava Durumu
Saat