3.ULUSAL DENİZLİ AİLE HEKİMLİĞİ KONGRESİ ÇALIŞMALARI BAŞLADI
     Değerli Aile Hekimleri ,
     22-25 Mart 2018 tarihlerinde ilk kongre heyecanımızı sizlerle birlikte yaşadık. Sizlerden aldığımız güçle ikinci kongremizi 07-10 Mart 2019 tarihlerinde gerçekleştirdik. Ulusal Denizli Aile Hekimliği Kongresi siz değerli katılımcılar sayesinde iki yıldır güzel bir katılım ve dopdolu bilimsel programlarla başarılı şekilde gerçekleşti. Kongremiz katılımcılarının olumlu geri dönüşleri bizlere hedef göstermiş, daha iyiye ulaşmak için amaç ve şevk vermiştir. Kongre düzenleme kurulumuz olarak üçüncü kongremizde de katılımcılarımızın bilimsel ve sosyal programlarımıza ilgisinin daha da artacağına inancımız yüksektir. İlk iki kongre hazırlama sürecinde belli bir tecrübe edindik. Kongremiz katılımcılarından gelen geri bildirimlerle üçüncü kongremizi yapma kararı aldık. Kongremiz için Denizli'miz dışında başta Ege Bölgesi olmak üzere; ülkemizin her yerinden ulaşılabilir bir yöre olan Muğla İli Dalaman İlçemize karar verdik.
     Verimli ve güzel bir kongre olacağına inandığımız 3.Ulusal Denizli Aile Hekimliği Kongresi (dahedkongre)'ni 26-29 Mart 2020 tarihlerinde Hilton Dalaman Sarıgerme Resort&Spa otelde gerçekleştireceğiz. Alanında birikimli hocalarımız tarafından meslektaşlarımıza sunulacak bilimsel şölene tüm sektör temsilcilerini bekliyoruz. Aile Hekimliğinde sık karşılaşılan mesleki konuları ve aile hekimliği uygulamasında ki genel sorunların çözüm önerilerini de kapsayacak panel, sunum, sempozyumlarda bizlerle birlikte olmanızdan ve sizleri Ege Bölgesi 'nin önemli bir turizm bölgesi Sarıgerme/Dalaman' da ağırlamaktan mutluluk duyacağız. 
     Denizli Aile Hekimleri Derneği olarak Aile Hekimliği Tıp Disiplinine yepyeni bir kongre heyecanı ekleyerek üçüncü kongremizi yapacak olmanın mutluluğu ve gururunu yaşamaktayız. Aile Hekimleri arasında Türkiye’nin en örgütlü illerinden birisi olan Denizli Aile Hekimleri Derneği, Aile hekimliği alanında bilimsel, sosyal, örgütsel çalışmalarla birleşerek büyüyeceğimize ve bu gayretlerin bağlı bulunduğumuz AHEF’e olumlu katkılara dönüşeceğine olan inancımız tamdır. Sizlerin değerli katkıları ile hem mesleki bilgilerimizi güncelleyelim, hem de Dalaman bölgesinin maviile yeşil tonunda baharını birlikte karşılayalım. Hep birlikte aile hekimliği tıp disiplinine, Türkiye Aile Hekimliği modelinin geliştirilmesine ve uluslararası normlara ulaşmasına katkı sunalım. Kongremize katılımınız ve destekleriniz için teşekkür ederiz.
www.dahedkongre.com
Dr. İbrahim ÖK
Kongre Başkanı
Dr. F. Bilge KARAOMCA ÖK
Kongre Bilimsel Kurul Başkanı
Dr. Sinem GÜNDOĞDU
Kongre Genel Sekreteri
Dr. Hasan GÖKÇE
DAHED Yönetim Kurulu Başkanı
  
364 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam47
Toplam Ziyaret336899
Hava Durumu
Saat