• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası


Anasayfa

DAHED Yönetim kurulu geçtiğimiz hafta görevine atanan Sağlık Müdürümüz Sayın Uzm. Dr. Berna Öztürk'ü ziyaret etti.
24.11.2017
Ulu Önder Atatürk'ün aramızdan ayrılışının 79. yılındayız.
10.11.2017
Türkiye Büyük Millet Meclisi tarafından 29 Ekim 1923’te ilan edilen Cumhuriyet’imizin 94. Yılını sevinç ve coşku ile kutluyoruz.
28.10.2017
Son zamanlarda önü bir türlü alınamayan Sağlık camiasına karşı şiddet olaylarının son örneğini maalesef 28.9. 2017 günü IĞDIR'DA yaşadık.
29.09.2017
Fotoğraf sanatçısı Ümit Oğuz GÖKSEL ve FUJIFİLM TÜRKİYE ekibinin katılımıyla 23-24 Eylül 2017 tarihlerinde düzenlediğimiz fotoğrafçılık kursu etkinliğmize katılan üyelerimiz, hem fotoğrafçılık konusunda bilgi ve becerilerini artırdılar hem de neşeli, dolu dolu iki gün geçirdiler.
25.09.2017
Kurban bayramının ülkemizin birliğine vesile olmasını, paylaşmanın güzelliği ile solgun gönüllere ışık olmasını, dargınlıkların son bulup kardeşliğe sebep olmasını diler,üyelerimizin ve ailelerinin sağlıklı, mutlu, huzurlu bir bayram geçirmelerini temenni ederiz. DAHED YÖNETİM KURULU
01.09.2017
30 Ağustos 1922 zaferi, tarihimizin en önemli dönüm noktalarından biri olmasının yanında, yalnızca bizim değil; tüm ezilmiş ulusların, hatta tüm insanlığın, özgürlüğe, kurtuluşa, başı dik ve onuruyla yaşama kararlılığına yönelişinin ve bu doğrultuda atılmış tarihi bir adımın bayramıdır.Tarihin altın sayfalarındaki yerini alan ve bağımsız yaşamak isteyen birçok ulusa da yol gösteren Kurtuluş Savaşı, Türk milletinin, ordusu ile birlikte yüce Atatürk’ün önderliğinde yazdığı kahramanlık destanıdır.
30.08.2017
AHEF-P&G işbirliği ile düzenlenen eğitim toplantısı DAHED yönetim kurulunun organizasyonunda başarılı bir şekilde tamamlandı
08.08.2017
Ramazan bayramının tüm ulusumuza islam alemine ve insanlığa huzur, sevgi ve mutluluk getirmesi dileğiyle RAMAZAN BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN
24.06.2017
Ramazan ayında birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek amacıyla Derneğimiz tarafından düzenlenen iftar yemeğine Aile Hekimi arkadaşlarımız aileleriyle birlikte katıldı
16.06.2017
İlimiz Mekezefendi ilçesi Dr .Munise ÖZCAN ASM de görev yapmakta olan Aile Hekimi arkadaşımız Dr.RAMAZAN ŞEKER tedavi görmekte olduğu Pamukkale Üniversitesi Hatanesinde vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet kederli ailesine başsağlığı ve sabırlar dileriz.
13.06.2017
Tarihin dönüm noktalarından biri olan 19 Mayıs 1919′un 98.yıl dönümüne ulaşmanın coşku ve heyecanını yaşıyoruz. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun.
18.05.2017
Denizli Aile Hekimleri Derneği seçimli olağan genel kurulunu 04.05.2017 tarihinde yeterli çoğunluk sağlanamaması nedeniyle 11.05.2017 tarihinde yeter çoğunlukla toplanarak dernek organlarının seçimini tamamladı.
13.05.2017
22.04.2017
DAHED - Denizli Özel Odak hastanesi ortak eğitim etkinliklerinin üçüncüsü ''Aile Hekimi Göz Hastalıklarında neler yapabilir'' konusuyla Uzman Dr. Belkıs Sınık ın sunumuyla Odak Hastanesi toplantı salonunda yapıldı.
22.04.2017
AHEF-BERKO İLAÇ İŞBİRLİĞİYLE DEVAM EDEN DERMATOLOJİ KÖPRÜSÜ EĞİTİMLERİNİN 10.SU PROF DR.ÜLKER GÜL'ÜN SUNUMUYLA 01.04.2017 GÜNÜ DENİZLİ ANEMON OTEL'DE GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
01.04.2017
Aksaray ili Eskil İlçesi Bozcamahmut Aile Sağlığı Merkezi'nde Aile Hekimi olarak görev yapan Dr. Hüseyin AĞIR 29.03.2017 günü Aile Sağlığı Merkezinde görevi başındayken daha önceden kamu dışı ASE (Aile Sağlığı Elemanı) olarak çalışan ve sözleşmesi feshedilen aile sağlığı elemanının emekli polis eşi tarafından karnından tek kurşunla vurulmuştur. Hekim arkadaşımıza 112 acil ekibi tarafından ilk müdahale yapılarak hızlı bir şekilde Aksaray Eğitim Araştırma Hastanesi'ne ulaştırılmıştır. Hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen maalesef meslektaşımızı kaybettik.Bu yaşanan olay tüm sağlık camiasını ve Denizli Aile Hekimlerini derinden sarsmış ve büyük üzüntüye boğmuştur.Sözlerin ve yazıların anlamını yitirdiği bu durum karşısında meslektaşımıza Allah'tan rahmet diliyoruz.Allah yakınlarına,eşine ve çocuklarına sabırlar versin. DAHED YÖNETİM KURULU
30.03.2017
Denizli Aile Hekimleri Derneği olağanüstü genel kurul toplantısını yaptı.10. yılına giren derneğimizin tüzüğü oluşan ihtiyaçlar ve bugüne kadar yaşanan sorunlar ışığında güncellenerek genel kurula sunuldu.Genel kurulda değişiklik yapılan bütün maddeler tek tek üzerinde görüşülerek her bir madde tek tek oylandı.Katılımcıların oy birliği ile kabul ettiği değişiklikler İl Dernekler Müdürlüğünün onayından sonra yürürlüğe girecek.Çalışma da emeği geçen tüm üyelerimizi ve bu güzel bahar gününde derneğimiz için fedakarlıkta bulunan tüm katılımcı üyelerimize teşekkür ederiz. DAHED YÖNETİM KURULU
25.03.2017
Denizli Aile Hekimleri Derneği 10.yaşını üyelerinin katılımıyla kahvaltıda buluşarak kutladı.Bu toplanma vesilesi ile derneğimiz kurucu üyelerine Dahed Yönetim Kurulu tarafından plaket verildi.Bu toplantıya katılan,katılımları ile bizleri onurlandıran üyelerimize teşekkür ederiz.Derneğimizin kuruluşunda verdikleri emek ile bugün bizlerin bir arada olmasına vesile olan kurucu üyelerimiz Sayın Dr. Hüseyin Adıyaman'a,Sayın Dr. Birdal Kazakoğlu'na,Sayın Dr. İsmail Sayar'a,Sayın Dr. Funda Çetinkaya'ya,Sayın Dr. Suat Erim'e,Sayın Dr. Hasan Güvercin'e ve Sayın Dr.Hasan Altay Tugan'a teşekkürlerimizi iletiriz.Tüm üyelerimizin,sağlık çalışanlarının 14 mart tıp bayramını kutlar nice on yıllarda hep birlikte bir arada olmayı,sağlıkla huzurla aile hekimliğinde mutlulukla geleceğe ulaşmayı dileriz.
19.03.2017
Denizli Halk Sağlığı Müdürlüğü ile Denizli Aile Hekimleri Derneği'nin ortak çalışmasında Denizli Katip Çelebi ilkokulunda öğrencilere aile hekimliği tanıtıldı.Aile hekimliğini anlatmak üzere derneğimizi temsilen Eğitim Komisyonu üyemiz sayın Dr. Bilge Ök ve Denizli Aile Sağlığı Mensupları Derneği başkanı sayın Ümran Saraldı orada bulundular.Kendilerine derneğimiz adına teşekkürlerimizi sunarız.Ayrıca öğrencilerle yapılan toplantıda diyetisyen Gizem Karakuş tarafından sağlıklı beslenme eğitimi verildi.
16.03.2017
 5 
         AHEF Eğitim Komisyonunun BERKO İlaç ile ortak düzenlediği DERMATOLOJİ KÖPRÜSÜ Eğitimlrinin onuncusu PROF DR.ÜLKER GÜL'ÜN sunumuyla 01.04.2017 günü saat 09.00da DENİZLİ ANEMON OTEL'de gerçekleştirildi. Denizli Aile Hekimlerinin yoğun ilgi gösterdiği eğitim toplantısında '' deri bakımı ve çinko, sık görülen deri hastalıkları'' konularında güncel bilgiler verildi.
        Toplantının gerçekleşmesinde emeği geçen sayın hocamız Prof.Dr. Ülker GÜL'e, Berko ilaç yetkililerine, Ahef Eğitim Komisyonuna ve ilimiz komisyon üyeleri Dr. Suat ERİM ve Dr. Harun TEKE'ye teşekkürlerimizi sunarız. DAHED YÖNETİM KURULU
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam40
Toplam Ziyaret438985
Hava Durumu
Saat