• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası


Anasayfa

Milletçe birlik ve beraberliğe her zamankinden daha fazla ihtiyacımızın olduğu bugünlerde, Meclisimizin 96. kuruluş yıl dönümünde tüm ulusumuzun; 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun.
22.04.2016
Dr. Munise ÖZCAN Aile Sağlığı Merkezinde görevli arkadaşımız Dr. Simay KAYA bugün bir hastanın sözel şiddet ve ölüm tehdidine maruz kalmıştır.
22.04.2016
Dr.Ersin Arslan'ı ölümünün 4. yılında rahmetle anıyoruz.
17.04.2016
Yönetim Kurulu görev değişikliği
05.04.2016
Bu Vatan için Canını hiç düşünmeden feda eden tüm şehitlerimizi Rahmet, Minnet ve Şükranla anıyoruz.
18.03.2016
Dün Ankara'da meydana gelen patlama nedeniyle yüreğimizde derin üzüntü ve öfke ile bir 14 Mart Tip Bayramına daha buruk ve hüzünlü olarak girmiş bulunmaktayız. DAHED olarak tüm Sağlık Çalışanlarının Bayramını kutlar, herkes için daha güvenli, daha huzurlu ve daha mutlu bir dünya dileriz.
14.03.2016
Bugün Ankara'da, Kızılay'da masum insanları hedef alan alçakça, kalleşçe ve haince tasarlanarak gerçekleştirilen patlama sonucu hayatını kaybeden kardeşlerimize Allah'tan Rahmet, yakınlarına sabır ve başsağlığı, yaralılarımıza acil şifalar dileriz.
13.03.2016
17.02.2016
Yönetim Kurulu Üyemiz Dr.Ali ÇİÇEK, Denizli İlimizde, Halkımızın ilgi ve beğeni ile izledikleri güzide yerel yayın organı KENT DEHA TV 1 KONU 1 KONUK programına katılarak, Aile Hekimliği ile ilgili konularda yöneltilen soruları yanıtladı, Aile Hekimliği sisteminin geleceği ve güncel sorunlar hakkında görüşlerini ve mesajlarını ifade etti.
16.02.2016
Aile Hekimlerinin Sözleşme Feshi tehdidi ile başlayan süreçte Denizli Aile Hekimleri Derneğinin de kurucu üyesi olduğu ve bir çok yetkili komisyonlarında etkin olarak temsil edildiği Aile Hekimleri Federasyonu (AHEF) geçtiğimiz aylarda Sözleşme Feshi gerçekleşmesi halinde yapılacak eylemlerle ilgili bir karar almıştı. DAHED olarak aldığımız kararda, AHEF'in bu kararını desteklediğimizi bildirmiştik.
30.01.2016
Denizli İdare Mahkemesi, Şubat ayı içerisinde Cumartesi günü hukuksuz ve angarya niteliğinde dayatılan nöbet görevine, üyesi olduğu sendika kararına uyarak, protesto eden ve gitmeyen Aile Hekimine verilen cezayı İPTAL etti.
27.01.2016
Hukuka aykırı olarak dayatılan angarya Cumartesi nöbetlerine gitmeyerek protesto eylemine destek veren Aile Hekimlerine verilen İhtar Cezası puanları Denizli İdare Mahkemesi tarafından İptal edildi.
22.01.2016
Yeni yıl hepimize hayırlı uğurlu olsun !
31.12.2015
Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü vefatının 77. Yıldönümünde saygı, özlem ve rahmetle anıyoruz. Ne Mutlu Türk'üm Diyene.
09.11.2015
Demokrasi ve Hukukun hakim olduğu, Sağlıklı, Eğitimli, Bilinçli Üretken yurttaşlarının mutlu ve huzurlu yaşadığı uygar bir Türkiye dileği ile tüm Aile Hekimlerinin ve Yurttaşlarımızın Cumhuriyet Bayramını Kutlarız.
28.10.2015
Bugün Ankara'da meydana gelen patlamalar sonucu onlarca vatandaşımız hayatını kaybetmiş, onlarcası da yaralanarak tedavileri devam etmektedir. Terörü ve yandaşlarını, bir kez daha defaten nefretle kınıyoruz. Ölenlere Allah'tan rahmet yakınlarına sabır ve başsağlığı , yaralılara acil şifalar diliyoruz.
10.10.2015
Tüm üyelerimizin Kurban Bayramını en içten dileklerimizle kutlar; sağlık, mutluluk ve esenlikler dileriz.
23.09.2015
Dün akşam Hakkari'nin Dağlıca bölgesinde hain ve kalleş pusu sonrası şehit olan vatan evlatlarımıza Allah'tan Rahmet, kederli Ailelerine başsağlığı diliyoruz. Her geçen gün giderek tırmanan terör olaylarını yüreğimizde derin keder, öfke ve acı ile şiddetle lanetliyoruz.
07.09.2015
Diyarbakır Kulp ve Lice ilçeleri arasında yol kesen PKK’lılar, yolun kesildiğini fark edip geri dönüp kaçmaya çalışan bir araca uzun namlulu silahlarla ateş etmişlerdir.Araç içinde bulunan Kulp Toplum Sağlığı Merkezi sorumlu Tabibi Dr. Abdullah Biroğul isabet eden kurşunlar sonucu hayatını kaybetmiştir. Tüm amacı insana hizmet etmek olan, insan sağlığını korumak, hastalandığında cana can katmak olan bir hekim bu coğrafyada kirli ellerin kötülükten kararmış kalplerin beslediği desteklediği tüm amacı topluma korku salmak, kadın çocuk yaşlı genç demeden masum insanların canına kast etmek olan terör örgütü tarafından şehit edilmiştir. Meslektaşımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına ve tüm sağlık camiasına başsağlığı diliyoruz. Terörü ve Teröre destek olan,terörden beslenen ve çıkar sağlayan herkesi kınıyor lanetliyoruz.
01.09.2015
Atatürk diyor ki: “Hiç bir zafer gaye değildir. Zafer, ancak kendisinden daha büyük bir gayeyi elde etmek için gereken vasıtadır. Gaye, fikirdir. Zafer, bir fikrin elde edilişine hizmeti nispetinde kıymet ifade eder. Bir fikrin elde edilişine dayanmayan bir zafer ölümlü olmaz. O, boş bir gayrettir. Her büyük meydan muharebesinden, her büyük zaferin kazanılmasından sonra yeni bir âlem doğmalıdır, doğar. Yoksa başlı başına zafer, boşa gitmiş bir gayret olur.”
30.08.2015
 7 
         AHEF Eğitim Komisyonunun BERKO İlaç ile ortak düzenlediği DERMATOLOJİ KÖPRÜSÜ Eğitimlrinin onuncusu PROF DR.ÜLKER GÜL'ÜN sunumuyla 01.04.2017 günü saat 09.00da DENİZLİ ANEMON OTEL'de gerçekleştirildi. Denizli Aile Hekimlerinin yoğun ilgi gösterdiği eğitim toplantısında '' deri bakımı ve çinko, sık görülen deri hastalıkları'' konularında güncel bilgiler verildi.
        Toplantının gerçekleşmesinde emeği geçen sayın hocamız Prof.Dr. Ülker GÜL'e, Berko ilaç yetkililerine, Ahef Eğitim Komisyonuna ve ilimiz komisyon üyeleri Dr. Suat ERİM ve Dr. Harun TEKE'ye teşekkürlerimizi sunarız. DAHED YÖNETİM KURULU
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam93
Toplam Ziyaret433348
Hava Durumu
Saat