• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası


Anasayfa

14 mart tıp bayramımız kutlu olsun.Tüm sağlık çalışanları olarak geleceğe umutla baktığımız,sağlıkta şiddetten uzak güvenle çalıştığımız,özlük haklarımızın ve emeklilik şartlarımızın beklentilerimiz doğrultusunda düzeltildiği gelecek nice güzel tıp bayramlarına umutla ulaşmayı dileriz.
14.03.2017
Denizli Aile Hekimleri Derneği 09.03.2007 tarihinde resmi olarak kuruluş onayını almış ve 10. yaşını doldurmuştur.Derneğimizin kuruluşundan bu yana emeği geçen başta kurucu üyelerimiz sayın Dr. Hüseyin Adıyaman,Sayın Dr. Funda Çetinkaya,sayın Dr.Birdal Kazakoğlu,sayın Dr.Hasan Altay Tugan,sayın Dr. İsmail Sayar, sayın Dr.Suat Erim ve sayın Dr.Hasan Güvercin olmak üzere bu güne kadar derneğimizin yönetim ve diğer organlarında hizmet vererek derneğimizi bugünlere taşıyan tüm arkadaşlarımıza teşekkürlerimizi iletiriz.İyi ki varsın DAHED,yeni yaşın kutlu olsun.
09.03.2017
YÖRESEL KBB BBC DERNEKLERİ tarafından düzenlenen kış buluşması Hizmet içi eğitim toplantısı DOĞA TERMAL OTEL / KARAHAYITTA YAPILDI.
04.02.2017
GEBELİK İZLEMİNDE AİLE HEKİMLİĞİNDE KARŞILAŞILAŞILAN SORUNLARA YAKLAŞIM Konulu Toplantı Denizli Odak Hastanesinde yapıldı.
24.12.2016
30'u POLİS OLMAK ÜZERE 38 ŞEHİDİMİZ VAR, 155 VATANDAŞIMIZ YARALI.
11.12.2016
Sağlıkta şiddet bir türlü önlenemiyor.Sağlık çalışanları çalışma ortamında artık kendilerini güvende hissetmiyor.Hasta ve hasta yakınlarının usulsüz hukuk ve tıp dışı isteklerine olumsuz cevap veren neredeyse bütün hekimler çalışma ortamında sözlü ve fiziksel şiddete maruz kalıyor ya da kalma tehlikesi yaşıyor.Bu konuda önlem alınmaz ve SAĞLIKTA ŞİDDETİ ÖNLEME KANUNU çıkarılmazsa,oluşan şiddet eylemleri karşısında verilen cezalar artırılmazsa durumun daha da kötüye gideceği apaçık ortadadır.
02.11.2016
Türkiye Cumhuriyeti’nin 93. yıldönümünü gururla ve kıvançla kutlamaktayız.
28.10.2016
Denizli Aile Hekimleri Derneği yönetimi olarak,Denizli Özel Odak Hastanesi ile yapmış olduğumuz ortak çalışma çerçevesinde 08.10.2016 cumartesi günü Denizli Aile Hekimleri olarak sabah kahvaltısında Prof.Dr.Zafer Sınık ın konuşmacı olduğu ''Aile Hekimliğinde Sık Karşılaşılan Ürolojik Hastalıklar'' konulu sunumda buluştuk.Katılımcıların yüksek memnuniyet ve olumlu görüş bildirdiği eğitimlerin üyelerimizden gelen talep ve destek neticesinde devam edeceğinin bilinmesini isteriz.
08.10.2016
Türk – İslam Aleminin Mübarek Kurban Bayramını Kutlar, Hayırlara Vesile Olmasını Dileriz.Allah ibadetlerinizi ve keseceğiniz kurbanları kabul eylesin.
11.09.2016
07.09.2016 tarihli yayınlanan resmi gazeteye göre,aile hekimleri ve aile sağlığı elemalarına zorunlu olarak ayda 8 saat tutturulan Cumartesi ASM nöbetleri kaldırıldı.Yeni çıkan kanuna göre aile hekimleri ve aile sağlığı elemanlarına artık ZORUNLU nöbet tutturulamayacak, ancak İHTİYAÇ halinde nöbet yazılabilecek.
07.09.2016
Sakarya Aile Hekimleri Derneği Yönetim Kurulu Başkan Vekili Dr. Ayşe Nurdan KARAGÖZ, yaptığı açıklamada; " Sakarya İli Serdivan İlçesi Yazlık Mahallesi’nde hizmet veren Aile Sağlığı Merkezi’nde Aile Hekimi Doktor Fikret Öztürk, ehliyet raporu almak için gelen bir hastanın geçmişi tarandığında psikolojik ilaç kullanım raporu olduğunun ortaya çıkması üzere psikiyatri polikliniğine sevk edilmesi gerektiği hastaya söylendiğinde hastanın "Sen görürsün "diyerek poliklinikten çıktıktan sonra yanına bıçak alıp tekrar polikliniğe gelerek aile hekimine "bıçakla seni öldürmeye geldim" diyerek önce karnından derin bir bıçak darbesi ile sonra yanındakilerin müdahalesiyle durdurulmaya çalışılan bıçaklı hastanın aile hekimini bir de bacağından bıçak darbesi ile yaraladığını söyledi
31.08.2016
Başta büyük önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bu zaferi bize armağan eden İstiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını, kanlarıyla canlarıyla bu toprakları vatan yapan ve ülkemizin milletiyle bölünmez bütünlüğü için canlarını seve seve feda eden aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyor, büyük Türk milletinin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyoruz.
29.08.2016
Pamukkale ilçesi, Kayıhan semtinde hizmet vermekte olan KAYHAN ALİE SAĞLIĞI MERKEZİNE 17 Ağustos gecesi zemin kat doktor odasının demir parmaklıkları ve camları kırılmak suretiyle hırsız girmiştir.
17.08.2016
Arkadaşlar, Ahef tarafından hazırlanan videoları indirip ASM lerinizde yayınlayabilirsiniz.Ahef sosyal ilişkiler komisyonuna ve Dr.Ayşegül İçkin Yalçın na DAHED i komisyondaki temsiliyetinde ki başarısı nedeniyle teşekkür ederiz.
25.07.2016
Değerli Meslektaşlarımız; Son günlerde sizlerden gelen soru ve talep doğrultusunda...
25.07.2016
Ülkemizin bölünmez bütünlüğüne yönelik hiçbir girişim kabul edilemez!...
16.07.2016
Yeniden kavuşmanın mutluluğunu yaşayarak buluştuğumuz Ramazan ayı ve oruç ibadetlerimizi hayırlısı ile bitirdik.Seneye tekrar buluşabilmek adına dualar ettiğimiz şu günde tüm inananların Ramazan Bayramını en içten dilek ve dualarımızla kutlarız.Gelecek Ramazan aylarına ulaşmayı Allah bizlere nasip eylesin.Ramazan bayramınız sağlık,mutluluk ve sevdiklerinizle beraber neşe içinde geçsin inşallah.Hayırlı bayramlar.
04.07.2016
TÜM ULUSUMUZUN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR BAYRAMINI KUTLARIZ. DAHED
18.05.2016
DAHED EĞİTİM GÜNLERİ KAPSAMINDA ''KADINLARDA ÜRİNER İNKONTİNANS VE PELVİK ORGAN PROLAPSUSUNA GÜNCEL YAKLAŞIMLAR'' konulu sunumlar yapıldı.
18.05.2016
AHEF YK. Başkanı Dr. Gürsel ÖZER , AHEF örgütlenme komisyonu başkanı Dr.Yavuz ERDEN'in ve çevre illerin Yönetim kurulu başkanlarının da katıldığı saha toplantısı ilimizde görev yapan Aile Hekimi arkadaşlarımız da yoğun ilgisi ve katılımıyla gerçekleşti.
07.05.2016
 6 
         AHEF Eğitim Komisyonunun BERKO İlaç ile ortak düzenlediği DERMATOLOJİ KÖPRÜSÜ Eğitimlrinin onuncusu PROF DR.ÜLKER GÜL'ÜN sunumuyla 01.04.2017 günü saat 09.00da DENİZLİ ANEMON OTEL'de gerçekleştirildi. Denizli Aile Hekimlerinin yoğun ilgi gösterdiği eğitim toplantısında '' deri bakımı ve çinko, sık görülen deri hastalıkları'' konularında güncel bilgiler verildi.
        Toplantının gerçekleşmesinde emeği geçen sayın hocamız Prof.Dr. Ülker GÜL'e, Berko ilaç yetkililerine, Ahef Eğitim Komisyonuna ve ilimiz komisyon üyeleri Dr. Suat ERİM ve Dr. Harun TEKE'ye teşekkürlerimizi sunarız. DAHED YÖNETİM KURULU
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam40
Toplam Ziyaret438985
Hava Durumu
Saat