• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası


1. ULUSAL EGE AİLE HEKİMLİĞİ KONGRESİ

Değerli Meslektaşlarımız,

Denizli Aile Hekimleri Derneği olarak iki yıldır başarı ile Ulusal Denizli Aile Hekimliği Kongrelerini gerçekleştirdik. Denizli Aile Hekimleri Derneği olarak kongremiz katılımcılarının olumlu geri dönüşleri bizlere hedef göstermiş olup daha iyiye ulaşmak için amaç ve şevk vermiştir. Aydın ve Muğla il derneklerimiz de kongre çalışmalarımıza katılarak güç vermiş ve EgeKon hayat bulmuştur. 1. Ulusal Ege Aile Hekimliği Kongresi (EgeKon) daha güçlü, daha kapsamlı ve aile hekimliği camiamıza farklı bir kongre heyecanı getirecektir. 1. Ulusal Ege Aile Hekimliği kongremizde  katılımcılarımızın bilimsel ve sosyal programlarımıza ilgisinin daha da artacağına inancımız çok yüksektir.         
Alanında birikimli hocalarımız tarafından siz değerli meslektaşlarımıza sunulacak bilimsel şölene tüm meslektaşlarımızı bekliyoruz. Aile Hekimliğinde  sık karşılaşılan mesleki konuları ve aile hekimliği uygulamasındaki genel sorunların çözüm önerilerini de kapsayacak panel, sunum, sempozyumlarda bizlerle birlikte olmanızdan ve  sizleri Ege Bölgesi 'nin önemli bir turizm bölgesi Sarıgerme/Dalaman' da ağırlamaktan mutluluk duyacağız.
Denizli Aile Hekimleri Derneği,Aydın Aile Hekimleri Derneği ve Muğla Aile Hekimleri Derneği olarak Aile Hekimliği Tıp Disiplinine yepyeni bir kongre heyecanı ekleyerek Ulusal Ege Aile Hekimliği Kongresi 'nin ilkini yapacak olmanın mutluluğu ve heyecanını yaşamaktayız. Aile Hekimliği tıp disiplini alanında bilimsel, sosyal, örgütsel çalışmalarla birleşerek büyüyeceğimize ve bu gayretlerin bağlı bulunduğumuz AHEF’e olumlu katkılara dönüşeceğine olan inancımız tamdır.
Verimli ve güzel bir kongre olacağına inandığımız 1. Ulusal Ege Aile Hekimliği Kongresi (EgeKon)& 3.Ulusal Denizli Aile Hekimliği Kongresini (dahedkongre),18-21 Kasım 2021 tarihlerinde  Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa Otel’de Denizli, Aydın, Muğla illerimizin Aile Hekimleri Derneklerinin ortak çalışması olarak gerçekleştireceğiz. 26-29 Mart 2020 tarihinde yapacağımızı duyurduğumuz kongremizi Pandemi tedbirleri gereği önce 05-08 Kasım 2020'ye erteledik. Pandeminin tüm şiddeti ile devam etmesi ve tedbirlerin sıkılaştırılması üzerine 11 Eylül 2020 tarihinde kongremizi son kez ilan ettiğimiz 04-07 Kasım 2021 tarihlerinde yüz yüze gerçekleştirmek arzusuyla erteledik.Covıd-19 salgını dışında başka bir engeli olmayan kongremizi mecbur kalırsak 04-07 Kasım 2021 tarihleri arasında on-line kongre olarak da gerçekleştireceğimizi ilan etmiştik. Ancak AHEKON’un bizim belirlediğimiz tarihe kongre tarihi açıklaması üzerine şartlarımızı zorlayarak AHEKON’un,AHEF’in ve Türkiye Aile Hekimliği camiasının zarar görmemesi için kongremizi yüz yüze 18-21 Kasım 2021 tarihine taşıma kararı aldık.18-21 Kasım 2021 tarihleri arasında kongremizi yüz yüze gerçekleştiremeyecek olursak on-line olarak mutlaka yapacağız. Kongremize katılımınız ve destekleriniz için teşekkür ederiz.
Hep birlikte ülkemizde Aile Hekimliği tıp disiplinine,Türkiye Aile Hekimliği modelinin geliştirilmesine ve uluslararası normlara ulaşmasına katkı sunalım. Kongremize katılımınız ve destekleriniz için teşekkür ederiz.       


                        
 Dr. Hasan GÖKÇE                 Dr. Taner BALBAY                 Dr. Fikret KURT
DAHED Y.K BAŞKANI          AYAHED Y.K BAŞKANI   MUĞLAHED GENEL SEKRETERİ
                                         
                                               Dr. İbrahim ÖK
                            Kongre Düzenleme Kurulu Başkanı


Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi4
Bugün Toplam31
Toplam Ziyaret415812
Hava Durumu
Saat