• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası


ULUSLARARASI KATILIMLI BÜTÜNCÜL TIP VE AİLE HEKİMLİĞİ KONGRESİ

Değerli Hekimler ve Firma Temsilcileri,

  Aile Hekimliği uygulamasında eğitim ihtiyacını karşılamak adına faaliyetlerimize; 2008  yılında Denizli’de sempozyum yaparak başlatmıştık. Sonraki dönemlerde AÇS Günleri, Hematoloji Günleri, Dermatoloji Günleri ve Geriatri Paneli ile devam ettik. Eğitim sürecimiz 2018, 2019 ve 2021 yılında Ulusal Denizli Aile Hekimliği Kongresi (dahed kongre) ile devam etti. Ege’nin diğer illeri ile  2021 den itibaren her yıl EGEKON ( Ege Aile Hekimliği Kongresi ) devam etmektedir. Sempozyumlarımız; 7-8 Ekim 2023’de gerçekleşen  Denizli Koruyucu Hekimlik Günleri ve 2-3 Mart 2024 de Dermatoloji Günleri ile devam ediyor. 14-17 KASIM 2024 tarihlerinde 4. kongremiz JUJU Premier Palace Hotel KEMER/ANTALYA’ da gerçekleşecektir. Denizli Aile Hekimleri Derneği’nin (DAHED) düzenlediği DAHED AKADEMİ faaliyeti olan; Uluslararası Katılımlı Bütüncül Tıp ve Aile Hekimliği Kongresi’nde hep birlikte olmayı bekliyoruz.
     
  Uluslararası Katılımlı Bütüncül Tıp ve Aile Hekimliği Kongresi’nde tüm uzmanlık alanlarında, kişi/hasta odaklı  bütüncül yaklaşımın önemine dikkat çekmek istiyoruz. 
     
  Kongremizin düzenlenmesinde destek olan kurum ve kuruluşlar ile özel sektör temsilcilerine ve yoğun bir çaba ile kongremizin gerçekleşmesini sağlayan Düzenleme Kurulumuza sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Tüm Hekimlerimizi ve siz Sağlık Sektörü Temsilcilerimizi 14-17 KASIM 2024 tarihlerinde JUJU Premier Palace Hotel KEMER/ANTALYA’da Uluslararası Katılımlı Bütüncül Tıp ve Aile Hekimliği Kongresi’nde ağırlamayı heyecanla bekliyoruz.


Kongre Başkanı
Dr. İbrahim ÖK

https://dahedkongre.com/davet

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam38
Toplam Ziyaret438983
Hava Durumu
Saat